Toto je náš dream-tým!

Toto je takřka kompletní sestava řečníků letošního ročníku konference a my už se nemůžeme dočkat, až se spolu všichni potkáme naživo v listopadu!

ilustrace_megafon
recnik_david_brezina

David Březina

managing director, rosetta type foundry

David Březina je designér písma, art director, autor, učitel a zároveň vedoucí písmolijny Rosetta. Vystudoval informatiku na Masarykově univerzitě v Brně a magisterský titul a doktorát v oboru tvorby písma získal na univerzitě v Readingu (UK).

LinkedIn  |  Web

recnik_karel_novotny_bw

Karel „Mindless“ Novotný

Brand konzultant a marketér

Karla možná znáte jako skvělého marketéra a brand konzultanta. Pomáhá desítkám značek s jejich rozvojem a pozicováním na trhu. A také je autorem (ne)růžové knihy Neradost, výpovědí o vlastním boji s depresí.

LinkedIn  |  Web

recnik_petra_dolejsova_bw

Petra Dolejšová

advokátka

Dáma, která, kdyby nebyla špičkovou právničkou se specializací (mimo jiné) na právo pro grafiky a fotografy a právo v marketingu, by určitě měla svůj stand-up — tedy alespoň podle ohlasů na její předchozí přednášky.

LinkedIn  |  Web

recnik_jiri_chlebus

Jiří Chlebus

Brand designer, zakladatel Visualbook.pro

Jiří Chlebus je grafický designér, který se specializuje na loga a vizuální styly. Mnohaleté úsilí o udržení značek v dobré vizuální kondici donutilo Jirku založit platformu pro online grafické manuály – Visualbook.

LinkedIn  |  Web

recnik_kristina_psorn_zakopcanova

Kristína Pšorn Zákopčanová

Data Visualization Designer, Data Journalist & Consultant, Faktaoklimatu.cz a Český rozhlas

Specialistka na datovou žurnalistiku a vizualizaci dat. Kristína pomáhá efektivně předávat informace v infografikách Českého rozhlasu a zároveň rozvíjí projekt faktaoklimatu.cz, který spoluzaložila. Držitelka Ceny za inovativní online žurnalistiku.

LinkedIn  |  Web

recnik_marketa_kucerova_bw

Markéta Kučerová

UX / UI / Vr designérka, Pàu, Belgie

Markéta je designérka, která se od grafického designu přesunula k UX, digitálním produktům a v poslední době hlavně k designu vzdělávacích aplikací pro VR.

LinkedIn  |  Web

recnik_vojtech_bruza_bw

Vojtěch Brůža

Ph.D. student a lektor na FI MUNI

Specializuje se na výzkum interaktivních vizualizací a vzdělávacích scénářů pro kolaborativní virtuální realitu. Od  bioinformatiky se postupně dostal k počítačové grafice, generativnímu designu a VR. Poslední dobou si ale nejvíce užívá tvorbu (zejména kooperativních) počítačových her.

LinkedIn

recnik_michal_cerny_bw

Michal Černý

Creative Director, Motionhouse

Kromě práce v Motionhouse vyučoval Michal čtyři roky na SSUD v Brně obor Motion Design. Zároveň je Art Directorem krátkometrážního díla Highwater. Držitel několika ocenění Zlatý středník, Fénix content marketing či Art Directors Club.

LinkedIn  |  Web

recnik_marek_loskot

Marek Loskot

Creative Producer, Boardcubator

Za posledních 15 let Marek Loskot dělal spoustů prací i projektů. Založil reklamní studio FILMOCHOD, dal se do služeb Státního fondu kinematografie, pro Jana Švankmajera a Tondu Blaníka udělal crowdfundingovou kampaň. S kamarádem Janem Soukalem založil studio Boardcubator, kde vyvíjí deskové hry. V posledních letech se specializuje na crowdfunding, kde se pod jeho vedením vybralo už víc jak 1,5M USD.

LinkedIn  |  Web

Partneři konference

Gold partner

logo_partner_visualbook

Mediální partner

logo_partner_font

Mediální partner

logo_partner_designportal

Mediální partner

logo_partner_kumst
blmfld_logo_short

Pořádá Bloomfield Brand Studio
Bloomfield s.r.o.
IČO: 14144514 / DIČ: CZ14144514

Spojte se s námi!
Facebook / Instagram / LinkedIn